Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

 logo konkursu

 

Home 2030 – nowe metody szkolenia zawodowego

zd5W dniach 23 – 27.05.2016 roku Pani Dyrektor ZSB – G mgr inż. Małgorzata Sutuła oraz mgr inż. Ewa Korbut Papciak uczestniczyły w konferencji dotyczącej szkolnictwa zawodowego w ramach projektu „HOME 2030 – nowe metody szkolenia zawodowego w zakresie inteligentnego wykorzystania energii w budynkach mieszkalnych” Erasmus Plus w Vicenzie we Włoszech. Spotkanie było okazją do wymiany doświadczeń z partnerami z Niemiec, Włoch i Hiszpanii w zakresie edukacji zawodowej dotyczącej odnawialnych źródeł energii, nowoczesnych metod ogrzewania budynku oraz wentylacji i klimatyzacji.

Register to read more...

Białostocki Park Naukowo – Technologiczny

DOSKONALĄC SIEBIE - DOSKONALIMY UCZNIÓW


    Nauczyciele Zespołu Szkół Budowlano – Geodezyjnych w Białymstoku skorzystali z zaproszenia firmy SCHOMBURG do udziału w seminarium pt. „Współczesne materiały i technologie a renowacja zabytków”, które odbyło się w dniu 26.01.2016r w Białostockim Parku Naukowo – Technologicznym.
    Dynamiczny rozwój techniki i nauki wymaga od nauczycieli ustawicznego doskonalenia wiedzy i umiejętności aby sprostać wymaganiom stawianym zarówno w fazie projektowania i wykonawstwa.

Register to read more...

Szkolenie w firmie ISOVER

"Energooszczędność – Zarządzanie wilgocią – Szczelność. Budownictwo pasywne"

    W dniach 23-26 października 2014 roku grupa 11 nauczycieli teoretycznej i praktycznej nauki zawodu z obszaru budowlanego realizowała wyjazdowe szkolenie zawodowe, na zaproszenie firmy ISOVER, w ramach projektu „Przemysł dla edukacji – edukacja dla przemysłu” współfinansowanego ze środków UE w ramach EFS.

Register to read more...

Szkolenie w firmie LEMAR

DOSKONALENIE ZAWODOWE - NAJLEPSZA INWESTYCJA W PRZYSZŁOŚĆ

    Na zaproszenie firmy P.P.H.LEMAR Sp.z o.o. producenta pap zgrzewalnych nauczyciele przedmiotów zawodowych branży budowlanej brali udział w szkoleniu seminaryjno - warsztatowym w siedzibie firmy w Potrzanowie w dniach 23-25.05.2013r.

Program szkoleniowy obejmował:

  • pokaz produkcji pap zgrzewalnych LEMBIT,
  • zakres badań oraz procedury wynikające z kontroli jakości,
  • nowości technologiczne,
  • prezentację systemu dachowego odpornego na działanie ognia,
  • pokaz praktyczny zgrzewania pap,

Register to read more...

Szkolenie Fakro

    Okna, które wyprzedzają przyszłość.

 

    Na zaproszenie firmy FAKRO, producenta okien połaciowych, nauczyciele przedmiotów zawodowych branży budowlanej brali udział w szkoleniu seminaryjno - warsztatowym w Nowym Sączu w dniach 31.01. - 2.02.2013r.
    Program szkoleniowy obejmował:
    - prezentację multimedialną produktów FAKRO (pierwsza w branży budowlanej prezentacja w formacie 3D),
    - zwiedzanie zakładu,
    - pokaz montażu wybranych produktów FAKRO.

Register to read more...

Warsztaty malarskie

AkzoNobel - spoglądamy w przyszłość, odpowiadamy dziś.

    Na zaproszenie firmy AkzoNobel Decorative Paints Sp. z o.o. nauczyciele przedmiotów zawodowych branży budowlanej w dniu 30.10.2012r uczestniczyli w warsztatach malarskich w centrum szkoleniowym Akzopedia w Pilawie.

Register to read more...