Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych
im. Stefana Władysława Bryły w Białymstoku

  • ul. Słonimska 47/1
  • 15-029 Białystok
  • tel. 85 740 81 31
  • zsbg@zsbg.bialystok.pl

 logo konkursu

 

logopatronaty

Oficjalne wyniki IV Konkursu Historycznego "Polska Nasza Niepodległa"

Wyniki do pobrania

IV Konkurs Historyczny „POLSKA… NASZA NIEPODLEGŁA” rozstrzygnięty!!!

1925 maja 2017r. odbyła się Gala Finałowa IV Konkursu Historycznego „Polska… Nasza Niepodległa”.  Mottem tegorocznej edycji było hasło: „Wielcy Polacy na trudne czasy. Bohaterowie XIX wieku”.  Konkurs skierowany był do uczniów z całej Polski, na wszystkich etapach edukacyjnych (szkoły podstawowe, gimnazja, szkoły ponadgimnazjalne, przedszkola).

Register to read more...

Gala Finałowa IV Konkursu Historycznego „Polska Nasza Niepodległa”

logo konkursuZSBG zaprasza na Galę Finałową podsumowującą ogólnopolski IV Konkurs Historyczny "Polska... Nasza Niepodległa. Wielcy Polacy na trudne czasy. Bohaterowie XIX i XX wieku.”, która odbędzie się 25 maja o godz. 13.30. Program Gali znajduje się w załączniku. Celem wydarzenia jest pogłębienie i utrwalenie wiedzy historycznej wśród młodzieży o wielkich Polakach, którzy zasłużyli się dla swojego regionu, ale także dla Ojczyzny na różnych polach aktywności politycznej, niepodległościowej, kulturalnej, społecznej i naukowej.

Zapraszamy

Zaproszenie

Patroni IV Konkursu Historycznego

Informujemy, że IV edycję Konkursu Historycznego "Polska... Nasza Niepodległa" pod hasłem „Wielcy Polacy na trudne czasy”, swoim Patronatem objęli:

Register to read more...

IV Konkurs Historyczny „Polska … Nasza Niepodległa"

Zespół Szkół Budowlano-Geodezyjnych w Białymstoku organizuje czwartą edycję Konkursu Historycznego „Polska… Nasza Niepodległa”. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest hasło „WIELCY POLACY NA TRUDNE CZASY. Bohaterowie XIX i XX wieku”.

Register to read more...